Важливо

Міграційна служба відправила громадянина Єгипту додому

У Кропивницькому видворено за межі України громадянина Єгипту.

Про це повідомляє УДМС України в Кіровоградській області

У Кропивницькому під час проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою “Мігрант” працівники Кіровського РВ Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області спільно із контррозвідкою Управління Служби безпеки України в області виявили нелегального мігранта громадянина Арабської Республіки Єгипет.

33-річний єгиптянин прибув до України рік тому. За цей час іноземець до підрозділів міграційної служби з питань легалізації свого перебування на території України не звертався.

За порушення правил перебування на території України іноземного громадянина притягнено до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відносно іноземця було прийнято рішення про примусове повернення за межі України. Втім громадянин Єгипту не виконав відповідні вимоги та не залишив Україну.

Міграційною службою області подано адміністративний позов до суду щодо примусового видворення іноземця за межі України, який було задоволено.

Постанову суду реалізовано 16 листопада. Громадянин Єгипту з міжнародного аеропорту “Запоріжжя” залишив Україну та повернувся на батьківщину.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар