Тролейбуси для Кропивницького закуплять через систему публічних закупівель ProZorro

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

20 нових тролейбусів для Кропивницького закуплять через електронну система публічних закупівель ProZorro, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам.

Відповідне оголошення про проведення відкритих торгів було зареєстровано на сайті електронної системи публічних закупівель.

Замовником значиться кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” Кіровоградської міської ради”.  Закупити планують 20 міських пасажирських тролейбусів великої місткості з низьким рівнем підлоги (згідно Правил ЄЕК ООН № 107-01), які пристосовані до пасажирів з обмеженими можливостями (обладнані відкидним трапом та низьким полом). На операцію з купівлі одного тролейбуса планують витратити 4 млн грн.

скріншот з сайту prozorro.gov.ua

“Ми зупинилися на тому, що місту потрібні однотипні тролейбуси, закупка яких буде проводитись безпосередньо у товаровиробника, без посередників”, – розповів про майбутню процедуру міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар