Важливо

За добу рятувальники Кіровоградщини ліквідували 22 пожежі сухої трави та сміття

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

За минулу добу рятувальники Кіровоградського гарнізону 28 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій, з яких 22 – пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях.

Загалом вогнеборці ліквідували пожежі у 11 районах області та м. Кропивницький загальною площею 8,6 га. Причиною більшості займань є необережне поводження з вогнем. На щастя, жодна з пожеж не завдала значних збитків та не призвела до людських втрат.

Тож, шановні громадяни, у період підвищеної пожежної небезпеки, яка наразі спостерігається на території області, будьте обережні з відкритим вогнем у побуті, пам’ятайте, у період спеки спалахнути миттєво може все навкруги, а надто трава, яка під дією високих температур перетворилася на сухостій. Крім того, пожежі сухої трави можуть легко перекинутися на поряд розташовані будинки, паркани, лісонасадження та сільськогосподарські угіддя. Тож, будьте обережні, бережіть своє життя, майно та довкілля. Якщо ж ви стали свідком пожежі – не будьте байдужими, відразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар