Рятувальники почали патрулювання лісів Кіровоградщини

Фахівці ГУ ДСНС України в області залучаються до патрулювань у лісах, профілактичних рейдів та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ДСНС у Кіровоградській області.

Заходи проводять з метою запобігання пожежам та іншим надзвичайним подіям, травмуванню і загибелі людей.

Так, 29 квітня рятувальники спільно з лісівниками та правоохоронцями провели роз’яснювальну роботу у селищах Компаніївка та Новгородка Кропивницького району. Місцевим жителям наголосили, що за випалювання рослинності та провокування пожеж у екосистемах законодавством передбачена сувора відповідальність. Лісові пожежі небезпечні саме через наслідки, до яких вони можуть призвести – знищення лісового фонду, житлових і господарських будівель, розташованих поруч з лісовим масивом, загибель тварин, птахів, навіть людей. Окрім цього, рятувальники дали поради, як уникнути нещасних випадків та нагадали алгоритм дій при виявленні сучасних та застарілих боєприпасів.

Щоб поради були більш переконливими, організатори рейду вручали відпочивальникам листівки із застереженнями, правилами безпеки, алгоритмом дій у надзвичайній ситуації та вказаним номером виклику пожежно-рятувальної служби – «101».

Нагадаємо, на Кіровоградщині вщент згорів будинок.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар