Важливо

Кіровоградську молодь запрошують на благодійний бал (АНОНС)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14 лютого 2015 року в Кіровоградській обласній філармонії відбудеться другий Єлисаветградський молодіжний благодійний бал в рамках акції «Кохання заради добра», присвячений Дню всіх закоханих.

Організатором балу виступає Молодіжна рада при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради та відділ у справах сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради.

Бал відкриється о 17.00  виконанням класичної музики камерним оркестром «Концертіно», а продовжать його музичний супровід вихованці Кіровоградського музичного училища. В програму заходу також входять майстер-класи з віденського вальсу від Народного ансамблю бального танцю «Конвалія». На гостей балу чекатимуть розіграші, конкурси, аукціони та приємні призи –  можливість не лише гарно провести час, а й долучитись до благодійності.

Виручені кошти будуть направлені на підтримку молодої сім’ї учасника АТО. Організатори балу планують зустріти близько 400 гостей.

 Дрес-код: жінкам – бальна сукня, чоловікам – фрак, або класичний костюм та краватка – метелик.

За інформацією щодо придбання квитків звертатись за телефонами: 066 800 95 01, 066 19 29 904.

Контакти: Молодіжна рада м. Кіровоград

тел. 066 800 95 01, 066 19 29 904

e-mail: k.molod_rada@ukr.net

Поширити:

Залишити коментар:

коментар