Важливо

Борг жителів Кіровоградщини за житлово-комунальні послуги — більше 95 млн. грн.

Заборгованість населення Кіровоградщини з оплати житлово-комунальних послуг зменшилася з початку року на 31,6% і на 1 жовтня становила 95,2 млн.грн.

Про це Першій електронній повідомили в Головному управлінні статистики в Кіровоградській області.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги у вересні склав 2,4 місяця. З початку року заборгованість знизилася у 4 містах обласного значення та 11 районах області, найбільше – у Петрівському (на 93,9%), Кіровоградському (на 74%), Голованівському (на 60,9%) та Олександрійському (на 54,3%) районах. Населенням Бобринецького, Компанїївського, Новоархангельського, Новомиргородського, Онуфріївського, Світловодського та Устинівського районів стовідсотково оплачено нарахування поточного періоду, частково погашено борг попередніх періодів та попередньо сплачено за житлово-комунальні послуги.

Заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 45,8 млн.грн., з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 33 млн.грн., централізоване водопостачання та водовідведення – 16,6 млн.грн., вивезення побутових відходів – 0,8 млн.грн.

За газопостачання населенням області проведено попередню оплату послуг, за рахунок чого утворилася дебіторська заборгованість у сумі 1 млн.грн.

У вересні населення області сплатило за спожиту електроенергію 16,7 млн.грн., що на 12,6% більше порівняно з відповідним місяцем 2012р.

У вересні 2013р. населенню області нараховано за житлово-комунальні послуги 29,8 млн.грн., що на 30,5% більше порівняно з вереснем 2012р.

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг, включаючи погашення боргів попередніх періодів, за вересень 2013р. у Гайворонському, Долинському, Устинівському районах та містах Олександрії та Світловодську вищий за 100%.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар