Важливо

Податківці сіли за “гарячу лінію”

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Кіровоградська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області повідомляє що протягом липня 2014 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія” з наступної тематики:

11 липня з 10.00 до 11.00 на тему: «Деякі аспекти надання податкової соціальної пільги. Антикорупційний сервіс Міндоходів «Пульс». Легалізація доходів громадян. Центр сертифікації електронних ключів» з начальником управління доходів і зборів з фізичних осіб Кіровоградської ОДПІ Карлюгіною Наталею Миколаївною за телефоном 33-01-09.

18 липня з 10.00 до 11.00 на тему: «Запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі. Обов’язкова та добровільна реєстрація платником ПДВ. Перехідні авансові внески з податку на прибуток», з заступником начальника Кіровоградської ОДПІ Єфімович Оксаною Володимирівною за телефоном 30-40-95

25 липня з 10.00 до 11.00 на тему: «Єдиний соціальний внесок. Легалізація доходів громадян. Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.», з начальником відділу доходів і зборів з фізичних осіб Кіровоградського відділення Кіровоградської ОДПІ Ємельяновою Тетяною Василівною за телефоном 36-69-91.

Прес служба Кіровоградської ОДПІ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар