Важливо

У Кіровограді відкрили фотовиставку до Дня ЗСУ (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

З 4 грудня по 15 грудня 2015 року у співпраці Кіровоградського обласного художнього музею та Кіровоградської обласної організації «Об’єднання ветеранів розвідки України», яку очолює підполковник у відставці В’ячеслав Кузьмович Іванов, у фойє Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д.І.Чижевського було розгорнуто фотовиставку «Мужні обличчя», приурочену Дню Збройних Сил України.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої Честь, Свобода і Незалежність далеко не порожній звук, кожної митті це ще і ще раз підтверджують військовослужбовці, які перебувають в зоні АТО.

На виставці представлені фото світлини військовослужбовців, які приймали участь у війні на сході України з квітня 2014 року по вересень 2015 року. Унікальність цих фотодокументів полягає не тільки в тому, що вони правдиво віддзеркалюють усі жахіття війни та спартанські умови побуту захисників України. Адже їх авторами, як раз і є ці самі військовослужбовці, зокрема – вояки 3-го окремого полку спеціального призначення та 42-го батальйону територіальної оборони Кіровоградської області (з листопада 2014 року – 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України).

Окремим блоком представлені фотоматеріали полковника Сергія Олексійовича Сєнчева (08.07.1973-04.08.2014), заступника командира частини з виховної роботи 3-го полку спеціального призначення ГУР Міністерства оборони України, який перебував у зоні АТО з квітня по серпень 2014 року. Сергій Олексійович завжди був з фотоапаратом, намагався усе зафіксувати, залишилося багато знімків подій АТО знятих ним особисто, зокрема охорона та захист Донецького аеропорту.

Відзначення Дня Збройних Сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України і тим військовослужбовцям, які в умовах неоголошеної війни відстоюють територіальну цілісність та суверенітет на Сході України і тому святкування цього дня набуває особливого змісту.

У переддень свята з відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаємо військовослужбовців з Днем Збройних Сил України! Бажаємо їм міцного  козацького здоров’я, надійного родинного тилу, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, витримки, і щоб наше українське небо було мирним і безхмарним!

Слава Вам, Слава Героям України!

Даний виставковий проект має продовження, якщо у Вас у домашньому архіві є фото світлини учасників АТО, велике прохання надсилати на електронну адресу Кіровоградського обласного художнього музею: koxm@ukr.net

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*