Важливо

На Кіровоградщині результати виборів оскаржуватимуть у суді

За результатами виборів на посаду голови Піщанобрідської сільської ради (Добровеличківський район Кіровоградської області) з перевагою в 13 голосів переміг Сергій Гладченко. Діючий голова Піщанобрідської сільської ради Сергій Мар’янов, який  є опонентом переможця, заявляє що результати виборів на п’ятьох дільницях не дійсні і  збирається подавати позов до адміністративного суду.

«При підрахунку голосів, члени дільничних виборчих комісій (ДВК № 350156, №350158, які знаходяться в с. Піщаний Брід  та № 350160 – в селі Веснянка Піщанобрідської сільської ради) робили додаткові помітки на бюлетенях, чим грубо порушували виборче законодавство», – прокоментував ОПОРІ ситуацію голова сільської ради Сергій Мар’янов. Однак скарг та протоколів стосовно цих порушень спостерігачі від цього кандидата не складали.

Натомість Сергій  Гладченко заявив ОПОРІ, що зі сторони опонента було зловживання адміністративним ресурсом та спроба сфальсифікувати вибори. І повідомив про те, що напередодні виборів звертався зі скаргою до Добровеличківської районної виборчої комісії на Піщанобрідську СВК стосовно отримання нею на 92 виборчих бюлетенів більше, ніж того необхідно для виборців, що є зареєстрованими на території сільської ради. Зайві бюлетені були вилучені.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*