Важливо

Як Олександрія відзначатиме День міста (ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

В Олександрії 28 травня відзначатимуть День міста. Оргкомітет святкування затвердив план заходів, які відбудуться у цей день.

В останню неділю травня Олександрії виповниться 271 рік.

16 квітня відбулося засідання організаційного комітету з відзначення 271-ї річниці заснування міста, повідомляє прес-служба міської ради Олександрії.

Присутні обговорили заходи, які відбудуться з нагоди святкування Дня міста. Відповідальні за організацію святкування керівники виконавчих органів та підприємств, представники силових структур підтвердили свою готовність провести заходи на належному рівні.

У рамках відзначення Дня міста, починаючи з квітня, відбуваються творчі звіти художніх колективів. Протягом травня у закладах культури діятимуть фотовиставки, викладки книг та матеріалів, проводитимуться виховні години, краєзнавчі екскурси, квести та інші заходи, присвячені нашому місту.
Більш детально з планом заходів до 217-ї річниці заснування міста Олександрії можна ознайомитися тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*