Важливо

У Кропивницькому правоохоронці “накрили” два незаконні гральні заклади

У Кропивницькому під час проведення санкціонованих обшуків із приміщень двох гральних закладів вилучено 40 системних блоків, готівкові кошти у сумі 6700 гривень та «чорнові» записи щодо прийому-видачі коштів для учасників азартних ігор.

Про це повідомляє Перша електронна газета за матеріалами управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України.

За матеріалами працівників управління захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ Нацполіції України Кіровоградська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України за фактом організації на території обласного центру, в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», незаконної діяльності з наданням послуг у сфері грального бізнесу.

7 липня працівниками УЗЕ в Кіровоградській області проведено два санкціонованих обшуки з метою перевірки можливих фактів діяльності гральних закладів у місті.

У результаті вжитих заходів було вилучено 40 системних блоків, готівкові кошти у сумі 6700 гривень та «чорнові» записи щодо прийому-видачі коштів для учасників азартних ігор.

Розслідування у рамках кримінального провадження триває.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*