Важливо

Співробітниця кіровоградської прокуратури вимагала $6,5 тис з винуватиці ДТП (ВІДЕО)

Співробітника кіровоградської обласної прокуратури впіймали на хабарі у шість з половиною тисяч доларів. Операцію провели після двох місяців стеження та збору доказів. Хто ж саме попався і за які послуги платили – розповідають “Подробиці”.

Першим про затримання співробітника Кіровоградської обласної прокуратури вищого ешелону повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник генпрокурора Давид Сакваралідзе. Але без прізвища. У кого такий апетит на хабар у шість з половиною тисяч доларів, не коментують ні в самій прокуратурі, ні в поліції.

З джерел у правоохоронних органах нам стало відомо, що затримана – Світлана Клюкіна. Вона очолює один з відділів обласної прокуратури. До цього була прокурором Кіровограда, а також керувала прокуратурою Олександрівки.

“За той час, як вона працювала у нашому районі, особливо себе не зарекомендувала. Коли ми зверталися до неї, де бачили можливі дії чи чиновників, чи інших осіб, прокуратура в той час взагалі ніяк не реагувала. Були там і земельні кримінальні провадження, але вони були усі чомусь позакривані”, – розповідає житель Олександрівки, директор громадської організації “Центральноукраїнський антикорупційний офіс” Андрій Лаврусь.

За даними СБУ, гроші прокурор вимагала від вагітної жінки винуватиці ДТП. Суд у зв’язку з її станом виніс обвинуваченій м’який вирок. Прокурор вирішила на цьому підзаробити.

“Було ініційоване через своїх підлеглих подачу апеляційної скарги про зміну призначеного покарання на більш суворе, пов’язане з триманням під вартою. За неприйняття такого рішення і відкликання своєї апеляційної скарги саме і вимагалась неправомірна вигода. 6,5 тисяч доларів було для працівника прокуратури, 500 доларів для посередника”, – каже заступник начальника відділу ГПУ Віталій Опанасенко.

Гроші передавали в три етапи. Під час останнього і затримали спершу посередника, а потім і саму працівницю прокуратури. Подільником виявився колишній начальник одного з комунальних підприємств, якого раніше вже судили за хабар.

А ось сама Світлана Клюкіна на сайті “Люстрація Кіровоградської області” має досить високий рейтинг довіри. Але коментарі розділилися: одні городяни хвалять її як фахівця, інші стверджують: “хабарів брала чимало”. Зараз прокурор і посередник – в ізоляторі. І вже сьогодні Печерський суд Києва має обрати для них запобіжний захід. Прокуратура вимагає арешту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар