Важливо

Хлопець з Кіровоградщини знайшов родину через передачу “Чекай на мене” (ВІДЕО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Заключним сюжетом понеділкового ефіру телепрограми «Жди Меня» була історія про хлопця з Кіровоградщини Жукова Павла, який розшукував свого старшого брата Жукова Миколу, а знайшов величезну родину на Рахівщині.

Про це пише сайт РАХІВ.

Хлопців всиновили, але пара невдовзі розлучилася і поділила дітей між собою, після чого Микола поїхав з батьком у Росію, а Павло залишився з мамою, яка, врешті, віддала його знову у дитячий будинок. В архівах інтернату Павло знайшов інформацію про біологічних батьків і довідався, що справжнє його прізвище Бойчак.

Свою історію Павло розповів у липні 2015 року, а вже у червні виявилось, що він уродженець Рахівщини, і у селі Розтоки має родину.

З’ясувалося, у хлопця два старші брати: Юрій та Іван, а також сестра Лариса, які теж намагалися знайти його, але пошуки не увінчувалися успіхом. Як розповідає дочка, їхня мати Юстина Бойчак мала п’ять дітей, її та Івана залишила у своєї мами, Юру віддала мамі свого чоловіка, а Колю і Павла забрала у Кіровоград в гості до сестри та повернулася вже без них. Решту життя мати прожила у с.Костилівка з новим чоловіком, однак дітей до себе так і не забрала.

Загалом, у Павла на Рахівщині родина складає близько 250-ти чоловік, йому також повідомили найголовнішу річ, а саме те, що він гуцул. Рідні об’єдналася у київській студії телепрограми «Жди Меня» там їм повідомили, що знайшовся і брат Микола, але на жаль, він відбуває покарання у одній з в’язниць Російської Федерації. Телепрограма влаштувала братам зустріч, а Микола подав клопотання на дострокове звільнення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар