Важливо

Бійці СБУ заблокували “Радій” для проведення слідчих дій

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні зранку, 3 серпня, у Кропивницькому бійці Служби безпеки України увійшли на територію заводу “Радій”. Як повідомили слідчі, які знаходились на місці, там проводяться слідчі дії.

На прохідній заводу стоять бійці СБУ і не випускають людей з території. Охоронці заводу розповіли журналісту Першої електронної газети, що зранку приїхали бійці СБУ, виламали двері, не показали жодних документів, і заблокували завод.

“Зайти можна, а вийти – ні”, – розповів охоронець заводу.

У прес-службі обласного СБУ розповіли, що деталі поки не розкриватимуть, адже тривають слідчо-оперативні дії. Проте, після їх завершення обов’язково нададуть всю інформацію. Можливо навіть проведуть прес-конференцію спільно з обласною прокуратурою.

За офіційною інформацією Міністерства юстиції України, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) ПАТ “НВП “Радій” є Бахмач Євгеній Степанович.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар