Важливо

На Кіровоградщині відремонтували міст через річку Кам’янка

У Новгородці завершили ремонтні роботи мосту на автомобільній дорозі  Новгородка – Інгуло-Кам’янка.

На Кіровоградщині вже кілька місяців поспіль втілюється програма ЄС «Побудуємо майбутнє разом». Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області долучилася до даного проекту і за власний кошт виконала ремонт мосту та ділянки автомобільної дороги О-121101 Новгородка – Інгуло-Кам’янка км 1+237.

” Це гарний проект і ми раді долучитися до нього, – говорить начальник Служби автодоріг  у Кіровоградській області Сергій Поліщук. – Запрацює оновлений садочок, відкриється гуртожиток, тож і сполучення з цими об’єктами повинно бути якісним та безпечним. У плані наших робіт цей міст був, але ми дещо прискорили терміни виконання, щоб йти в ногу з європейською програмою «Побудуємо майбутнє разом».

 Підрядні організації Служби автодоріг вже виконали ямковий ремонт ділянки дороги на під’їздах до мосту, провели ремонт його асфальтобетонного покриття, відремонтували перильне огородження, встановили стовпчики та навіть встигли нанести розмітку. Тривали роботи протягом липня. Загальна вартість об’єкту склала 250 тисяч гривень.

Крім автомобільних доріг, у рамках проекту за рахунок спільного фінансування з державного бюджету та коштів ЄС проводиться відбудова гуртожитку для переселенців та дитячого садочку у селищі Новгородка.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар