Важливо

Кіровоградські спецпризначенці опановували водну стихію

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Спецпризначенці кіровоградського 3-го окремого полку на одному з водоймищ області вдосконалюють свої навички долання водних перешкод.

Військові легендарного кіровоградського підрозділу, під керівництвом бойових офіцерів, тренувались переправлятись через водойму вплав та на гумовому човні. Всі маневри на воді проводились у повному бойовому спорядженні.

“Сьогодні ми тренуємо наших бійців долати водні перешкоди. Більшість з них вже мають досвід тактичних дій такого роду. Більш того, частина бійців навіть мали досвід підводних водолазних маневрів. Військові ж, які нещодавно стали до лав нашого полку, вперше випробовують себе у цій справі. Ми ставимо собі за мету, аби військові 3-го полку досконало володіли навиками ведення бою і тактичних дій на суші, у повітрі, і на воді”, – розповів командир батальйону полку.

Нагадаємо, нещодавно, група бійців 3-го полку виборола звання кращих снайперів збройних сил України.

Читайте також: Бійці кіровоградського 3 полку розповіли, як стали кращими снайперами збройних сил
Поширити:

Залишити коментар:

коментар