Важливо

У центрі Кіровограда паркуються на тротуарах, вздовж і впоперек дороги (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Проблема парковки автомобілів у центральній частині Кіровограда наразі постає дуже гостро. Запарковуючи всі околиці центру міста власники автівок порушують правила дорожнього руху, і роблять проїзд цими вулицями небезпечним, або й неможливим.

Так, днями, по вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва) не зміг проїхати автозак, який прямував із Ленінського райсуду м. Кіровограда. Через припарковані по обидва боки дороги автомобілі, вантажівка не могла проїхати, довелося чекати власника однієї з машин, який відігнавши своє авто, відкрив проїзд спеціалізованому транспорту.

Власники автівок паркуються по цій вулиці з фантазією. Половину машин розміщують на тротуарах, під неймовірним кутом, загороджуючи тим самим проїжджу частину, інша половина паркуються вздовж дороги, але під забороняючим знаком.

Згідно правил дорожнього руху, стоянка на тротуарах заборонена. Заборонена також стоянка автомобілів вздовж дороги, якщо таким чином авто заважає руху транспорту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар