Важливо

Олександрійщина вдало виступила на чемпіонаті України з кіокушинкай карате

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

16-17 квітня 2016 р. у Львові пройшов відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед спортсменів 2002-2007 р.н., і відкритий всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (2000-2001 р.н.) в розділі “куміте”.

Змагання зібрали понад 650 спортсменів, і де-факто це став найбільший чемпіонат країни за кількістю учасників.

На чемпіонаті вдало виступили вихованці олександрійського клубу «Спарта-17». З 33-х спортсменів з нагородами повернулися 18, з яких п’ять золотих (Дегтяр Дар’я, Чуприна Софія, Добродняк Євген, Дригула Влад, Титаренко Влад), п’ять срібних (Рескаленко Ярослав, Мележик Дарина, Ковальова Аріна, Губа Наташа, Король Віталій) та вісім бронзових медалей (Полянина Даша, Ліонова Саша, Нелепа Артем, Лагно Даша, Горощенко Андрій, Величко Захар, Калабухов Кирил, Мякушко Назарія).

Також із золотою нагородою повернулася вихованка олександрійського клубу «Ояма» Щербина Катя.

Олександрійщину також представив клуб з Павлиша «Сайфа», два спортсмени якого привезли додому медалі – Харитонова Анастасія срібло і Максименко Станіслав бронзу.

Юрій Кузнєцов для Першої електронної газети
Поширити:

Залишити коментар:

коментар