Важливо

Відразу п’ятеро гравців “Зірки” потрапили до символічних збірних туру

матч Зірка - Волинь у Кропивницькому 20.05.2017

За підсумками матчу 30-го туру між «Зіркою» та «Волинню», в якому кропивничани перемогли з рахунком 2:0, Дмитро Фатєєв, Павло Полегенько, Ігор Загальський, Олексій Збунь та Артем Сітало ввійшли до символічних збірних туру за версією провідних українських спортивних інтернет-ресурсів.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на прес-службу “Зірки”.

До символічної збірної туру сайту «ua-football.com» ввійшли всі вищеперераховані футболісти. Журналісти цього видання зазначають, що лучани не змогли в повній мірі навантажити оборону «Зірки», тому в центрбеків кропивничан була можливість не тільки перекрити підступи до своїх воріт, а й проявити себе в атаці. Вигідно виділявся на цьому фоні Фатєєв, який відмінно діяв при руйнуванні комбінацій суперника, а також часто ходив уперед, один раз пробив по воротах і брав участь у пресингу «Волині».

Дмитро Фатєєв готується пробити головою по воротам “Волині”

Павло Полегенько вже традиційно повністю взяв під свій контроль праву бровку й був корисним у власному штрафному майданчику. «Хрестоносці» програли всю боротьбу Павлові, котрий після відбору миттєво розганяв небезпечну комбінацію «Зірки» або робив відмінні передачі. Також 28-й номер кропивничан підстраховував партнерів і на його рахунку кілька підбирань.

Павло Полегенько проривається з флангу до воріт “Волині”

Ігор Загальський зробив як мінімум три шикарних передачі в матчі з «Волинню», після яких підопічні Романа Монарьова зобов’язані були забивати. Але з реалізацією ще є певні проблеми в кропивничан. Міг Ігор і сам забивати – на 35-й хвилині м’яч улучив у стійку, а на 70-й – після сильного вистрілу Загальського врятував лучан від повного розгрому голкіпер.

Ігор Загальський мчить на ворота суперника

Олексій Збунь без сумніву був найкращим і найактивнішим гравцем матчу «Зірка» – «Волинь». Молодий футболіст по-справжньому був невтримним, сміливо брав гру на себе, здійснив велику кількість проходів по флангу й зробив декілька небезпечних передач. Обидва м’ячі в протистоянні були забиті після проривів Олексія з флангу й точної передачі – як у першому моменті, чи після його удару – коли Сітало добивав м’яч у ворота.

Артем Сітало міг забивати вже на восьмій хвилині поєдинку з лучанами, але кураж спіймав Марчук і справлявся з обстрілами своїх воріт. Були від Артема й удари в середині першого тайму, проходи з флангів, а також вихід один на один з голкіпером, помітно старався форвард і добився-таки свого. На 83-й хвилині Сітало вміло скористався помилкою захисників, використав свій шанс, уразив ціль і поставив крапку в поєдинку.

Артем Сітало проривається у штрафний майданчик суперників

Кореспонденти інтернет-порталу «football.ua» до своєї символічної одинадцятки включили Олексія Збуня. Швидконогий гравець взяв участь в обох гольових атаках своєї команди. 19-річний хлопець віддав відмінну гольову передачу на Есеолу і взяв участь у другому взятті воріт «Волині», коли на добиванні зіграв Сітало. Та й по грі Збунь виглядав досить упевнено.

Олексій Збунь під час чергового прориву мчить на ворота “Волині”

Колеги з сайту «sportarena.com» відзначили, що Олексій Збунь уже давно в клубній піраміді кропивничан, однак шансу проявити себе довелось чекати довго. Але як молодий хлопець ним скористався. Був одним з найбільш помітних гравців матчу, за ним не встигали суперники й вимушені були зупиняти Олексія ціною фолу, а іноді й картки. Збунь чудово проривався через свій фланг. Його передачу сповна використав Есеола в першому голі, а в другому – Олексій сам повинен був забивати, але воротар парирував м’яч, на щастя для Сітала. Кропивничанин Артем Сітало неодноразово турбував волинян, неодноразово будучи близьким до успіху. Не забиваючи в більш простих ситуаціях, у кінцівці здорово зорієнтувався при рикошеті.

Журналісти з інтернет-видання «footboom.com» говорять, що Роман Монарьов почав довіряти молоді – й та сповна виправдовує надії. 19-річний Збунь, котрий почав грати в першій команді тільки з весни цього року, демонструє не по роках зрілу гру. Це він виконав класну передачу на Есеолу, котрий забив перший м’яч у поєдинку з «Волинню». І це він фактично допоміг Сітало закріпити перевагу кропивничан. Тверда п’ятірка за гру.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар