Важливо

“Зірка” проведе перший збір в Туреччині, Болгарії чи Іспанії

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

“Зірка” має намір провести цієї зими два тренувальні збори за кордоном.

Про це пише sportarena.
Кропивницька “Зірка” закінчила першу частину сезону УПЛ на 8-му місці, проте не втрачає надій потрапити в топ-6.

Як повідомив в інтерв’ю телеканалу Футбол 1 спортивний директор “Зірки” Віктор Догадайло, команда взимку планує два тренувальні збори в теплих краях, а також проведе масштабний селекційний збір в Україні.

«Першу частину збору проведемо в Кропивницькому і присвятимо її силової роботі, хлопці пройдуть медобстеження і педагогічне тестування. Проведемо селекційний збір, планується близько 20 осіб на перегляд, і ці прізвища впізнавані в українському футболі », – заявив функціонер.

«За підсумками цього селекційного збору ми і вирішимо, хто поїде з командою в теплі краї. Перший закордонний збір планується в Болгарії, Туреччині або Іспанії, а другий закордонний збір пройде в Туреччині».

«Завдання з нас не знімається – шосте місце. У нас є ще чотири гри, а відставання від конкурентів у п’ять очок. Ми налаштовані вирішити задачу, яку ставить президент клубу», – повідомив Догадайло.

Нагадаємо, в 18 турах УПЛ “Зірка” набрала 18 очок, що на 5 балів менше, ніж у Ворскли, яка йде на шостій позиції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар