Важливо

Вихованка Кіровоградського обласного ЦДЮТ стала „Дитиною року”

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Міжнародний день захисту дітей був особливим для Дар’ї Яцини – вихованки Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. У святковій атмосфері від міського голови Андрія Райковича Дар’я отримала відзнаку „Дитина року” та диплом переможця у номінації „За творчі досягнення”.

Талановита дівчинка змалечку відвідує гуртки обласного ЦДЮТ. Вона є учасницею одразу трьох художніх колективів: шоу-театру молодіжного клубу „Імідж”, студії вокального мистецтва „Антарес”, студії художнього слова „Юність”. У кожному жанрі дитячої творчості Дар’я проявляє яскравий талант та має високі результати на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах. Дівчинка є постійною ведучою різноманітних програм у обласній філармонії. Як аніматор виступає у складі групи агротехніків. Чимало програм проведено з дітьми з особливими потребами, позбавленими батьківського піклування, дітьми-переселенцями. У складі вокального ансамблю „Антарес” Дар’я представляла м. Кіровоград та область у студії Першого Національного каналу.

Даша – активна, працелюбна, комунікабельна та доброзичлива, заряджає всіх своєю позитивною енергетикою.

IyYOonzZgdI

Яніна Ликова, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар