Важливо

Завтра у Кіровоград завітає відомий український художник (АНОНС)

У п’ятницю, 8 січня, о 15.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться зустріч з відомим українським художником Юрієм Шаповаловим, автор вражаючої картини «Тарас Шевченко на Майдані».

Виставка його картин “Дотик світла” вже три дні експонується у виставковому залі відділу мистецтв. Тож запрошуємо усіх кіровоградців та гостей міста скористатися унікальною нагодою безпосереднього живого спілкування з відкритим, безпосереднім  художником.

Вхід – вільний.

Адреса: м. Кіровоград, вул. В. Перспективна, 24

Довідка.

Юрій Шаповал – художник, живописець. Надає перевагу техніці пленерного живопису. Народився 10 серпня 1984 р. на Полтавщині.Створив незвичайну колекцію картин, головним героєм яких став Тарас Шевченко. Але образи, які митець “приміряв” на поета – доволі несподівані. Картини, на яких Тарас Шевченко — на київській вулиці Грушевського із шиною в руках, на передовій з автоматом та інші увійшли до серії “Григорович”, виконаної у стилі модерн. “Посил цієї серії – показати Тараса Шевченка у дещо нестандартних образах, зачіпаючи при цьому проблеми і переживання сучасного українського суспільства”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар