Важливо

Чиновники привітали кіровоградських визволителів зі святом

6 січня, напередодні визволення Кіровограда з нацистської окупації, заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Грабенко відвідали тих ветеранів війни, які брали участь у звільненні нашого міста, що тривало протягом п’ятого – восьмого січня 1944 року. Про це повідомляє сайт КМР.

У Кіровограді зараз проживають шестеро ветеранів-визволителів: Катерина Костянтинівна Бодялова, Іван Васильович Братушко, Григорій Никифорович Бурлака, Валентина Семенівна Долженко, Марія Петрівна Майданюк, Раїса Петрівна Микуленко.

Олександр Мосін і Олександр Грабенко щиро привітали кожного зі святом, низько вклонилися подвигу сивочолих ветеранів, які й донині, незважаючи на свій поважний вік, намагаються залишатися у строю і самі себе називають «старою гвардією».

Ветерани чекали керівництво міста у своїх оселях. Радо зустрічали гостей, запрошували до святкових столів, адже й Новорічні свята ще не закінчились і за народною традицією кожен гість, що відвідує домівку господаря у ці Різдвяні дні є жаданим та поважним.

Разом із теплими словами привітань, представники міської влади  вручили героям – визволителям грошову допомогу та подарунки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар