Важливо

Громада на Кіровоградщині заснувала Всеукраїнську літературну премію

Talents collection

Премія «Експедиція» імені Леоніда Тендюка заснована Катеринівською сільською радою Кропивницького району та обласною організацією НСПУ.

Про це повідомляється на сайті Національної спілки письменників України, інформує Перша електронна газета.

Мета премії – привернути увагу до високохудожніх творів сучасних українських письменників пригодницьких жанрів.

На здобуття премії у номінації «проза» можуть претендувати автори талановитих романів, повістей, оповідань, новел, есе, нарисів пригодницько-мандрівного змісту. У номінації «поезія» – автори поетичних творів, у яких оспівується рідна природа, любов до матері-України, одвічне прагнення народу до свободи.

На конкурс приймаються книжки та твори, опубліковані в журнальній періодиці протягом останніх п’яти років і які не були відзначені іншими преміями. Кандидатів на здобуття премії можуть висувати творчі спілки, громадські організації, установи, навчальні заклади, бібліотеки, редакції газет і журналів.

Щороку премія присуджується лише одному автору у кожній номінації і раз за життя. За відсутності гідного твору премія не присуджується, не присуджується і посмертно.

Лауреати премії у кожній номінації отримують диплом і грошову відзнаку по 11 000 гривень кожен.

До 31 грудня фундатори премії на адресу 27631 с. Катеринівка Кропивницького району Кіровоградської області, премія «ЕКСПЕДИЦІЯ» ім. Л.Тендюка приймають: подання на бланку з печаттю та підписом керівника установи, що висуває твір, із короткою характеристикою твору, відомостями про автора та наявними рецензіями-відгуками. До подання додаються 3 примірники творів-претендентів. Паралельно на електронну адресу vosvitu_katerotg@ukr.net подаються електронні варіанти висунутих на премію творів.

У січні журі повідомляє через ЗМІ про претендентів на премію, обговорення творів триває до середини лютого.

Вручення відбувається під час урочистого заходу до річниці від дня народження Леоніда Тендюка у березні місяці на його батьківщині у селі Володимирівка Кропивницького району.

Читайте також: Оголосили переможців обласної премії імені Осмьоркіна

Поширити:

Залишити коментар:

коментар