Важливо

На Кіровоградщині видали збірку успішних історій людей з ВІЛ

© food.ndtv.com

Збірку з успішними історіями людей, які живуть з ВІЛ-позитивним статусом, створили у БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби благодійної організації.

У книзі представили дев’ять історій успіху людей, які дізнавшись про свій ВІЛ-позитивний статус, зуміли налагодити повноцінне життя за допомогою АРВ-терапії. Вони  отримали якісний соціальний супровід, а також психологічну та юридичну допомогу від команди благодійної організації.

Як розповів директор БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Костянтин Данильченко, збірку поширюватимуть серед соціальних працівників та їхніх клієнтів, як мотиватор до повноцінного життя з ВІЛ. Цими історіями соціальні працівники показуватимуть своїм клієнтам, що все можливо.

“Як розпочати життя спочатку, як заново закохатися і довіритися, як подолати внутрішні перепони і навчитися радіти кожному дню. Про це все розповідають наші герої, які проживають у містах та селах Кіровоградщини. У кожній історії сто відсотків життя, – ділиться враженнями авторка Вікторія Семененко.

У збірці також втілили фотопроєкт за участі містян. Авторка фотоілюстрацій – фотографиня Олена Непотенко.
8477a4fbaec6c5172775960eff452ad9.jpg

Довідково. 
Завдяки проекту HealthLink, з жовтня 2019 року по вересень 2020 року БО «100 відсотків життя. Кропивницький» вдалося протестувати на ВІЛ 2170 осіб. На облік узяли 54 ВІЛ-позитивних особи. Загалом за минулий проектний рік отримали соціальний супровід 84 особи.

Нагадаємо, координаторка «HealthLink» розповіла про тривалість життя людини з ВІЛ і без

Читайте також: Благодійники передали обладнання в обласний тубдиспансер

Поширити:

Залишити коментар:

коментар