Важливо

На Кіровоградщині оголосили відеоконкурс до дня народження Ліни Костенко

© амц.укр

Факультет філології та журналістики ЦДПУ ім. В.Винниченка оголошує конкурс на кращий відеокліп за мотивами творів Ліни Костенко «КОСТЕНКІАНА-2020».

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту університету.

До участі у конкурсі запрошують учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, студентів вищих навчальних закладів та, зрештою, всіх, хто відчуває внутрішній потяг до творчості.

Крайній термін подачі відеороботи – 8 березня 2020 року.

Відеокліп повинен обов’язково містити титри із вказівкою на назву твору та імена авторів кліпу. Конкурсний відеоматеріал тривалістю не більше 5 хвилин необхідно розмістити у вільному доступі на YouTube, посилання разом із заявкою надіслати куратору конкурсу Єлизаветі Єрещенко на адресу serafimovaliza16@gmail.com. У заявці вказати назву конкурсної роботи, прізвище та ім’я, контакти автора (авторів).

Роботи оцінюватиме експертне журі у складі викладачів кафедри української та зарубіжної літератури та кафедри видавничої справи, редагування і журналістики, журналісти, письменники.

Урочисте вручення переможцям конкурсу почесних дипломів та подарунків відбудеться на традиційному заході, присвяченому Дню народження Ліни Костенко (19 березня 2020 р., о 12.30 год., читальний зал на 3-му поверсі наукової бібліотеки університету).

Роботи переможців увійдуть до золотого фонду методичних розробок для викладання української літератури та будуть використовуватися на заняттях в школах та університеті, поширюватися серед вчителів області.

Нагадаємо, у Кропивницькому покажуть фільм про знищення української мови “Соловей співає”.

Читайте також: У Кропивницькому виступить найшвидший піаніст світу

a8426cec2a2b5ba55c67cd2c98956c78.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар