Важливо

Гурт “The Hardkiss” привезе у Кропивницький “Залізну ластівку”

Концерт гурту The Hardkiss у Кропивницькому 14 лютого 2016 року / Фото: Перша електронна газета

У вівторок, 16 квітня, о 19:00 в приміщенні обласної філармонії у Кропивницькому відбудеться концерт українського прогресив-поп-гурту “The Hardkiss”, який презентує свій третій студійний альбом “Залізна ластівка”. Вартість квитків від 300 до 550 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, —розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. — “Залізна ластівка” — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю тасилою”.

Новий альбом гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе.

“За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій —багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива, — продовжує розповідь Юлія. —Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. Запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша “Залізна ластівка”летить у безмежний космос”.

Квитки можна придбати у касах філармонії або на сайті karabas.com.

Довідки за телефонами: 066 235 93 41, 24-12-03.

Нагадаємо, поп-діва Ольга Полякова приїде у Кропивницький із гранд-шоу “Королева ночі”.

Читайте також: Ансамбль танцю ім. Павла Вірського виступить у Кропивницькому

d8f5db43a0bcd1f52a2aacd813a68ce0.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар