Важливо

На Кіровоградщині розробили інтерактивну карту партійних приймалень

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

24 травня під час Інформаційного форуму “Стандарти та досвід роботи парламентських партій. Кіровоградська область” громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоя Лебідь презентувала Всеукраїнську карту контактів приймалень парламентських партій та 198  депутатів, обраних за мажоритарними округами та представила аналітику щодо ситуації з приймальнями партій та депутатів у Кіровоградській області.

Так на запит про наявні в області приймальні відповіли 4 з 6 осередків парламентських партій в області. Всього є публічними контакти 84-ох осередків партій в області. Після перевірки(моніторингові візити) діючими виявилися 61 партійна приймальня: осередків ВО «Батьківщина» – 19, Радикальної партії Олега Ляшка – 16, БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» – 10, партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» – 9, об’єднання «САМОПОМІЧ» – 5, ОПОЗИЦІНОГО БЛОКУ – 2. Та 7 приймалень народних депутатів України.  

На даний момент на інтерактивну карту з зазначенням координат нанесено 68 приймалень (до них належать і «працюючі» номера телефонів). Також з карти можна скачати інформацію про ті чи інші партії, знайти будинок в якому та знаходиться тощо.

Мапа контактів парламентських партій знаходиться тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар