Важливо

На голову і депутатів Кіровоградської міськради подали заяви в СБУ

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Кіровоградські громадські діячі Дмитро Сінченко та Ігор Козуб констатували неповне виконання декомунізаційного законодавства. На їх думку, відповідальність за порушення закону про декомунізацію має понести міський голова Андрій Райкович. За результатами проведеного моніторингу та аналізу ситуації від ГО «Комітет відновлення історичної справедливості» було написано заяву до СБУ, адже відмову від перейменування вулиць можна кваліфікувати як пропаганду комуністичного тоталітарного режиму.

Про це Дмитро Сінченко («Асоціація Політичних Наук») та Ігор Козуб («Комітет відновлення історичної справедливості») повідомили вчора під час прес-конференції.

“За законом, в Кіровограді усі топоніми, що пропагують комуністичний тоталітарний режим, мали бути перейменовані до 21 лютого. За це був відповідальний особисто міський голова Андрій Райкович. На сьогодні в Кіровограді залишилося більше 20 топонімів, які підлягають перейменуванню згідно закону про декомунізацію. Міський голова може понести кримінальну відповідальність, що передбачена законом, тому що не видав розпорядження про перейменування вчасно”, – зазначив Дмитро Сінченко.

На думку голови «Комітету відновлення історичної справедливості» Ігоря Козуба, міського голову могли свідомо підставити.

«На всіх етапах розгляду пропозицій щодо перейменувань, виконання Закону гальмувалось особисто депутатом Ігорем Волковим. Саме з подачі його креатур в топонімічній комісії ці топоніми були виключені з переліку перейменувань, саме він наполіг на тому, щоб міський голова не підписав остаточний перелік перейменованих об’єктів, саме він виключив ці вулиці на засіданні сесії міської ради…» – заявив Ігор Козуб.

Окрім заяви в СБУ щодо невиконання декомунізаційних законів, Козуб подав заяви в СБУ та НАБУ щодо конфлікту інтересів, виявленого у діях депутатів Волкова, Голофаєва та Калапи при виділення коштів на «підтримку» Телерадіокомпанії “TTV”.

Прес-служба АПН

Поширити:

Залишити коментар:

коментар