Важливо

Кращі екіпажі поліції охорони Кіровоградщини отримали нові службові автомобілі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

З нагоди 64-ї річниці створення Служби охорони у м. Кропивницький кращі екіпажі поліції охорони отримали нові службові автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП області.

Урочисті збори відкрив начальник Управління полковник поліції Володимир Луньов, який привітав присутніх працівників, ветеранів та пенсіонерів. Подякував тим, хто «стояв» біля витоків підрозділу, розбудовував його у важкі часи та поліцейським, які зараз несуть службу, і загалом усім за вагомий внесок у спільний результат роботи. Адже нині Служба охорони є найавторитетнішою та найбільш мобільною в Україні охоронною структурою.

Для подальшого успішного виконання покладених на підрозділ завдань та своєчасного реагування на правопорушення, найкращим екіпажам груп затримання поліції охорони Володимир Луньов вручив нові службові автомобілі.

Також працівників підрозділів області було нагороджено відзнаками МВС України, декільком присвоєно чергові поліцейські звання, ветерани служби отримали цінні подарунки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар