Важливо

У Кропивницькому прихильники Потапа і Насті масово порушували ПДР

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прихильники творчості дуету Потап і Настя, які 6 листопада давали концерт у Кропивницькому, масово порушували правила дорожнього руху.

Власники автівок припаркували свої транспортні засоби на пішохідному переході, або ж у безпосередній близькості до нього, тим самим порушуючи ПДР, за якими не можна паркуватися на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків.

Відповідні фотографії у спільноті “МУДАК” за кермом м.Кропивницький” опублікував кропивничанин Олександр.

“Мудаки” на концерті… Любітєлі Потапа перед філармонією… Поліція руками розводе ” водіїв нема, вдіяти нічого неможем”, хай спокійно дивляться концерт…”, – написав він.

Редакція Першої електронної очікує коментаря Патрульної поліції щодо дій інспекторів. Наразі патрульні, які несли службу у той вечір перебувають на відпочинку після чергування.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар