Важливо

У Кропивницькому власник незаконного гаража заплатить штраф і отримає пропозицію демонтувати його

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому, по вул. Віктора Чміленка, 19 самовільно встановили гараж, і ще й забороняють перед ним паркуватися іншим мешканцям.

Про це у спільноті “Мудак за кермом” повідомили небайдужі містяни.

“Мало того що шматок пішохідної частини забрав, так ще і паркуватися забороняє! )) Цікаво хто йому дав дозвіл на установку цього гаража саме в цьому місці?”, – йдеться у повідомленні.

Начальник управління архітектури міськради Вадим Мездрін, до якого ми звернулись з цією інформацією повідомив, що ніяких дозволів на встановлення там будь-якої споруди в міськраді не видавали. Він порадив звернутись до спецінспекції, яка може зафіксувати це порушення і передати інформацію далі, до відповідної комісії.

Андрій Максюта, який наразі стажується на посаду начальника кропивницької спецінспекції повідомив, що на цього забудовника якраз вже склали протокол. Встановила цей гараж мешканка Кропивницького Н. С. Боженко. За словами Максюти, складений спецінспекцією протокол 18 жовтня розглянули на адмінкомісії, і оштрафували власника незаконного гаража на 1700 грн.

“Безумовно, спецінспекція буде виносити питання про демонтаж цієї споруди на розгляд комісії міськради з питань демонтажу тимчасових споруд”, – запевнив Андрій Максюта.

Якщо комісія вирішить демонтувати цей гараж, власниці буде запропоновано зробити це самостійно добровільно.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому власник незаконного гаража заплатить штраф і отримає пропозицію демонтувати його

  1. По вул. Віктора Чміленка, 35 теж є такі незаконні “гаражі”, один з них належить відомому екс-судді, який пригнічує мешканців гуртожитку по пр.Університетському, провокуючи неспокій у нашому місті.Може, Андрій Максюта все-таки приведе його до тями?

Коментарі заборонені.