Важливо

Кока-кола допомагатиме вихованцям інтернату на Кіровоградщині готуватися до ЗНО

Кока-Кола та Освіторія допомагають вихованцям інтернату на Кіровоградщині підготуватися до успішної здачі ЗНО. 

Сьогодні, 7 жовтня, компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та громадська спілка «Освіторія» оголосили про вихід Програми розвитку соціально незахищеної молоді на національний рівень. У Кіровоградській області учні 11 класу Добровеличківського інтернату матимуть можливість пройти спеціальні онлайн-курси iLearn для підготовки до здачі ЗНО. Загалом протягом 2016/2017 навчального року програма буде реалізована у 5 областях України — Донецькій, Вінницькій, Кропивницькій, Львівській та Закарпатській.

«Ми раді приєднатися до проекту, адже інформаційні технології є невід’ємної частиною навчального процесу наших вихованців  – сьогодні майже всі уроки проходять з використанням комп’ютерів. Крім того, ми особливо цінуємо, що до наших професійних викладачів, які готують дітей до ЗНО, долучаються нові люди, в тому числі спеціалісти, які безпосередньо займаються складанням тестів. А отже, діти отримають новий досвід і більше можливостей реалізувати свій потенціал у майбутньому», — розповіла Катерина Ковальська, Директор Добровеличківської ЗОШ-інтернату.

Впроваджуючи комплексний підхід, «Кока-Кола» і «Освіторія» подбали про те, щоб зацікавити дітей і допомогти їм легше пройти процес навчання. Випускники спершу отримують всю необхідну інформацію про ЗНО, умови вступу і навчання у різних закладах, а також популярність спеціальностей та їх попит на ринку праці. Перш ніж розпочати опанування предметів, випускники проходять тестування для виявлення особистісних здібностей кожного, щоб визначитися з напрямом майбутньої професії. Частиною програми є також персональні консультації з психологом, тренінги з мотивації.

«Кока-Кола в Україні послідовно реалізовує стратегію допомоги соціально незахищеній молоді. Даний проект спрямовано на створення передумов для отримання кращої освіти та гідного працевлаштування для майбутніх випускників шкіл-інтернатів та сиротинців. Ми ставимо перед собою доволі амбітну мету: до 2020 року допомогти 25-ти тисячам соціально незахищених юнаків і дівчат отримати краще майбутнє», — підкреслив Андрій Бублик, Директор із зв’язків з громадськістю та державними установами компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Запуск Програми відбувся минулого року, коли в центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у м.Святогірську (Донецька обл.) був запроваджений освітній проект iLearn, створений для системної підготовки учнів 11 класу до успішної здачі ЗНО. Онлайн-курси iLearn відповідають програмі ЗНО та містять відеолекції, комп’ютерні тести, матеріали для самопідготовки та вебінари з лекціями викладачів вишів. Програма iLearn дозволила значно збільшити кількість випускників «Смарагдового міста», які вступили до вузів чи технікумів — 52% учасників програми сьогодні стали студентами.

У 2016 році компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» відкрила 8 комп’ютерних класів у школах-інтернатах, які долучилися до програми, і забезпечила випускників технічною базою для підготовки.

«Ми працюємо з молоддю, яка має найменші шанси, створюємо можливості і даємо практичні сучасні інструменти для тиx, хто готовий навчатися. Спільними зусиллями разом з партнерами, керівництвом шкіл-інтернатів ми допомагаємо талановитим учням з інтернатів, дитячих будинків та малозабезпечених сімей отримати академічні знання для успішного складання ЗНО і вступу на бюджетну форму навчання», — зазначила Зоя Литвин, Голова громадської спілки «Освіторія».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар