Важливо

Тимчасово у Кропивницькому прибиратимуть сміттєвози з Одеси та Запоріжжя

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 22 вересня, відбулася чергова щоденна контрольна нарада заступника міського голови Олександра Мосіна та начальника головного управління житлово-комунального господарства Віктора Кухаренка з директором ТОВ “Екостайл” Сергієм Макаровим та керівниками ЖЕО обласного центру.

Пише сайт КМР.

Технічну несправність основної кількості сміттєвозів, які щоденно вивозять тверді побутові відходи з контейнерних майданчиків Кропивницького, директор підприємства “Екостайл” пояснив великим навантаженням для спеціальної техніки і накопиченими протягом періоду експлуатації несправностей.

На допомогу комунальним службам міста з Одеси та Запоріжжя додатково прибули дві машини, які сьогодні о 20.00 почнуть роботу з очищення контейнерних майданчиків міста. Як запевнив Сергій Макаров, підприємством була відпрацьована логістика і за два дні місто має вийти із ситуації перенакопичення сміття та повернутись у постійний режим вивезення відходів. Крім того, за ці дні ТОВ “Екостайл” має відремонтувати усі несправні машини.

Олександр Мосін, у свою чергу наголосив, що після подолання проблеми із перенакопичення сміття, контейнерні майданчики необхідно продезінфікувати.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар