Важливо

Через концерт “Океану Ельзи” у Кропивницькому продовжили рух міського транспорту

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні ввечері, 14 вересня, у Кропивницькому на 2 години буде продовжено рух міського транспорту. Пов’язано це із проведенням концерту гурту “Океан Ельзи” у Кропивницькому.

Про це йдеться на сторінці Океан Ельзи // Світовий тур // Кропивницький 14 09 2016 у соцмережі Фейсбук.

“Важлива інформація! 14.09 подовжено роботу міського транспорту м. Кропивницький на 2 години у звязку із концертом ОЕ на стадіоні “Зірка”, – пишуть у спільноті.

Цю інформацію Першій електронній підтвердили в управлінні транспорту міської ради Кропивницького.

За інформацією начальника управління Олександра Вергуна,  по закінченню концертної програми біля стадіону «Зірка» (по вул. Медведєва та вул. Великій Перспективнії, біля бібліотеки Чижевського) буде чергувати громадський транспорт (маршрутні таксі № 1-ц (Центральний), 3, 5-а, 8, 15, 44, 55, 113 і тролейбуси), які для зручності пасажирів будуть відправлятися по мікрорайонам міста відповідно до схем руху даних маршрутів.

Також у спільноті Океан Ельзи // Світовий тур // Кропивницький 14 09 2016 виклали світлини зі стадіону, де закінчують лаштувати сцену.

Нагадаємо, сьогодні, 14 вересня, у рамках другої української хвилі “Світового туру 2016-2017”, Кропивницький відвідає “Океан ельзи”. Концерт планують провести на стадіоні “Зірка” о 19.00.

З Кропивницького розпочнеться друга українська хвиля великого дворічного “Світового туру” “Океану Ельзи” на підтримку дев’ятого студійного альбому “Без меж”.
Вперше спів-продюсером альбому ОЕ виступив Святослав Вакарчук, автор усіх композицій нової платівки. Також продюсерами “Без меж” стали гітарист групи Владімір Опсеніца і давній партнер ОЕ Віталій Телезин (на київській студії “211”, якого і був записаний альбом “Без меж”)

Новий альбом був представлений 19 травня 2016 року одночасно в ефірах трьох онлайн-радіостанцій (Радио Аристократы, Київ; RadioMORE.FM, Одеса; Radio SKOVORODA, Львів), а географія слухачів охопила, буквально, всю планету, без кордонів та без меж: Індія і США, Україна та Ізраїль, Афганістан, Сербія, Німеччина, Великобританія, Росія, Грузія, Іспанія, Білорусь, Вірменія, Туреччина, Канада, Австралія і слухачі із інших країн залишали свої координати в коментарях під прямою трансляцією презентації альбому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар