Важливо

У Кропивницькому відбудеться мотиваційний тренінг

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому пройде мотиваційний семінар “Знайти себе” у четвер, 8 вересня, повідомляють у регіональному осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”.


До участі у семінарі запрошують людей віком від 16 до 30 років.

Спікер – Андрій Руденко. Він – виходець із Кропивницького, нині проживає у Києві, автор чотирьох книг у сфері мотивації, особистісного розвитку, тайм-менеджменту та ораторської майстерності.

“Про що дізнаються слухачі? Про мою життєву історію: як я закінчив виш із двома червоними дипломами і що для цього робив; про те, як мене вигнали з дому і я взяв відповідальність за своє життя; про страхи і помилки, які допускають молоді люди; про те, як я працював на низькооплачуваних роботах і як знайшов роботу за покликанням; про ключові навики, які допомогли мені реалізуватися в житті і почати свій бізнес. Окрім цього, ми торкнемося таких тем, як: де взяти мотивацію у важку хвилину, як покинути зону комфорту, приклади великих людей, які починали з нуля. Після виступу учасники отримають працюючі методики пошуку покликання, поставлять цілі на найближчий час, зосередять увагу на навчання і самонавчання”, – розповів спікер.

Місце проведення: актова зала Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка.

Дата і час: 8 вересня о 12:40.
Тривалість – 1,5 години.
Вхід вільний.
Офіційна сторінка заходу https://vk.com/find_yourself_fri
Детальніша інформація за телефоном: (066) 616-51-28 (Дмитро Бабак).

Всеукраїнська молодіжна громадська організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного

Поширити:

Залишити коментар:

коментар