Важливо

Міська влада Кропивницького вимагає терміново передати будинки на баланс ОСББ

Сьогодні, 17 серпня, у міській раді Кропивницького відбулася робоча зустріч заступника міського голови Олександра Мосіна з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та начальниками ЖЕО.

Про це повідомляє сайт КМР.

Механізми передачі технічної документації представникам ОСББ та інші питання, пов’язані з процесами організації та становлення об’єдань власників житла стали предметом обговорення учасниками зустрічі.

“Здійснення права власності у багатоквартирному будинку — це велика відповідальність, – наголосив у розмові  Олександр Мосін. – Тому після передачі усієї необхідної технічної документації і переведення будинку з балансу ЖЕО на баланс ОССБ, керівник останнього повинен в той же день підписати договори на обслуговування житлових будинків з відповідними підрядними організаціями. Це потрібно робити невідкладно, щоб мешканці будинків у підсумку не залишились без водо- чи теплопостачання”.

У свою чергу,  начальники ЖЕО надали детальні звіти щодо кількості створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та стадії процесу передачі технічної документації по кожному з них.

“Багатоквартирні житлові будинки мають бути якнайшвидше передані на баланс ОСББ, – наголосив  Олександр Мосін. – Це державницька позиція, це – вимога і доручення міського голови Андрія Райковича, який на останній апаратній нараді чітко визначив завдання з розвитку механізмів управління житловим фондом та ефективного його підготовки до зими”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар