Важливо

Судовий розгляд протистояння кропивницького патрульного та судді перенесли

Щойно у Кіровоградському райсуді було перенесено розгляд справи стосовно судді Кіровського райсуду Олексія Галагана на 23 серпня.

На засідання резонансної справи прийшло два десятки громадських активістів Кропивницького. Суддя М. Сарап, який головував на засіданні, переніс справу за клопотанням адвоката підозрюваного Володимира Буряка.

14012919_1081525921923056_1305701228_o

Адвокат заявив клопотання про перенесення судового засідання терміном на 7 днів, оскільки, за його словами, він не встиг ознайомитися зі справою.

“Оскільки зі мною було укладено договір про захист півгодини тому, я не мав змоги вивчити матеріали справи”, – розповів адвокат.

Сам Олексій Галаган розповів, що був змушений змінити адвоката. До цього він уклав договір з адвокатом Пільгуєм.

У результаті, суддя Сарап ухвалив рішення перенести розгляд справи на 16.00, 23 серпня.

Читайте також: Чия правда: суддя Кіровського райсуду VS патрульний Кропивницького

Нагадаємо, 25 липня, близько опівночі, патрульні зупинили автівку через технічну несправність освітлення, а в процесі спілкування, за версією поліції, патрульні виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водієм виявився суддя Кіровського райсуду м. Кропивницький Олексій Галаган. Він заперечує факт свого алкогольного сп’яніння. Крім того, Галаган стверджує, що поліцейські його побили. А патрульні в свою чергу звинувачують його у злісній непокорі.

У результаті, патрульні склали на Олексія Галагана три протоколи – за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння), за ст.122-2 (незупинка транспортного засобу на вимогу поліції) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора). Спочатку матеріали справи передали до Кіровського райсуду, але, оскільки підозрюваний там працює, її було перенаправлено до Апеляційного суду, який передав справу до Кіровоградського районного суду.

Олексій Галаган, у свою чергу, наступного ранку, 26 липня, звернувся до прокуратури із заявою про побиття. Зазначимо, що 9 серпня, під час спілкування з пресою і активістами Олексій Галаган демонстрував уривки відео з камер поліцейських. Наявність цього відео у себе підозрюваний пояснив тим, що справу спочатку ж передали до Кіровського райсуду, де він працює. Дане відео є речовим доказом, і, чи законно Галаган заволодів цим речовим доказом, розбереться суд.

14045362_1081525935256388_1793235841_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар