Важливо

Завтра у Кропивницькому буде тимчасово призупинений рух транспорту по вулиці Академіка Тамма

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Завтра, 3 серпня 2016 року, з 06.00 до 14.00, у зв’язку з проведенням ремонту дорожнього покриття по вулиці Академіка Тамма (кол. Героїв Сталінграда), на відрізку від вулиці Соборної (кол. 50 років Жовтня) до вулиці Яновського, рух транспорту на даному відрізку буде тимчасово призупинений.

Про це повідомляє прес-служба Кропивницької міськради.

Як повідомили у відділі розвитку транспорту та зв’язку міської ради, рух транспортних засобів, що обслуговують автобусні маршрути № 4 «вул. Генерала Жадова – Велика балка», № 8 «вул. Героїв Сталінграда – Завадівка», № 126 «вул. Урицького – Критий ринок» у зазначені години доби 3 серпня буде здійснюватися по вулицях Комарова і Яновського (у напрямку руху від центральної частини міста).

Рух тролейбусних маршрутів № 4 «вул. Космонавта Попова – Лісопаркова» та №10 «вул. Генерала Жадова – Лісопаркова», буде здійснюватися за звичайною схемою руху.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар