Важливо

Жителів Кропивницького запрошують зануритися у реформу поліції

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у програмі ПОЛіС у 12 містах України – Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кропивницький, Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород та Мукачево. Про це пише “Платформа”.

Учасники проекту матимуть змогу пройти триденний тренінг в Києві в середині серпня. На тренінгу учасники зустрінуться з представниками Департаменту патрульної поліції України та дізнаються з перших вуст про реформу та її впровадження, отримають зв’язки, знання та унікальні інтерактивні матеріали. По поверненню в свої громади, учасники проводитимуть заходи з залученням громадян та місцевої поліції до діалогу. Також, учасники отримають фінансову підтримку для організації цих заходів. Організатори тренінгу забезпечують проїзд учасників на захід, а також проживання та харчування під час навчання.

До участі запрошуються бібліотеки, громадські організації, ко-воркінг центри, культурні та молодіжні платформи, які прагнуть долучитись до розбудови відповідальної співпраці громади та поліції заради безпеки та розвитку своїх міст.

Про проект:

Проект, частиною якого є програма ПОЛіС, має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ. Такі зустрічі пройшли вже в 6 містах України: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві та Дніпрі. Особисто та в неформальній обстановці поспілкуватись з патрульними, дізнатись про реформу Національної поліції та обговорити проблеми своїх міст вдалось більше ніж 7000 громадян.

Вимоги:

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

1. Надіслати мотиваційний лист – у ньому має бути пояснення, чому організація хоче взяти участь у проекті, а також бачення необхідності співпраці патрульної поліції та громади (не більше 1 сторінки А4).
2. Надіслати приклад одного заходу, який може бути проведений за участю патрульної поліції та громадськості на базі вашої організації; вказати на яку аудиторію буде
зорієнтований захід та яким чином вона буде залучатись (не більше 1 сторінки А4).
3. Готовність провести 4–5 заходів протягом жовтня 2016р. – лютого 2017р.
4. Готовність взяти участь у триденному тренінгу у другій половині серпня 2016 р. (2 особи від організації. Участь є обов’язковою.).

Надсилайте ваші заявки на адресу opopeliushko@irex.org, з темою «Конкурс_Ваше місто» не пізніше 24 липня.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь до проектного координатора Попелюшко Олени за контактами: +380 (44) 537 06 04 або opopeliushko@irex.org

Поширити:

Залишити коментар:

коментар