Важливо

У Світловодську законослухняні підприємці зруйнували “джерела своїх доходів”

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 9 червня, господарі двох торговельних точок, названих народом “наливайками”, самостійно розбирають джерела своїх доходів.

Пише сайт “Світловодськ”

Підприємець В. Кривченко — попереду. Напевне, виконує рішення виконкому міської ради за №399 від 20 травня 2016 р “Про демонтаж тимчасової споруди ФОП Кривченко В.Б., розташованої на розі вул. 9 Січня та бульвар Молодіжний (бульвар Карла Маркса)”.

Рішення виконкому прийнято на підставі повторного припису відділу архітектури та містобудування від 22.03.20016 р. та протоколу роботи постійно діючої комісії по обстеженню тимчасових споруд від 12.05.2016 р. Виконком зобов’язав власника тимчасової споруди протягом 15 днів з дати прийняття рішення здійснити демонтаж споруди, на розміщення якої немає правовстановлюючих документів, за власний рахунок.

Аналогічні рішення виконком прийняв щодо споруд ФОП Касяненка О.В. за № 400 та ФОП Михайленка О.О. за №398 також від 20 травня 2016 р. Підприємець Касяненко теж почав демонтаж, але, зрозуміло, що у вказаний термін не вкладеться.

Підприємець Михайленко, здається, на рішення влади не зважає. Коментуючи ситуацію, Олександр Наумчик — начальник Управління економіки та розвитку міста, який побував разом з нами на місці події, сказав, що перші двоє підприємців виявилися законослухняними, а решта: ФОП Михайленко і невідомі власники двох зачинених МАФів, напевне не зрозуміли, що у разі невиконання рішення виконкому, їх об’єкти демонтує УЖКГ. Досвід такої роботи є. Термін добровільного демонтажу спливає  сьогодні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар