Важливо

У 2016 році облавтодор Кіровоградщини витратив понад 15 мільйонів на ямковий ремонт (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 29 квітня, в приміщені Кіровоградської обласної служби автомобільних доріг відбулася прес-конференція. Дорожники підвели підсумки своєї діяльності за перший квартал поточного року та розповіли про плани на майбутнє.

За словами начальника управління, з початку року з державного бюджету було витрачено більше 15 мільйонів гривень на ямковий ремонт та 31 тис. 164 гривні на експлуатаційне утримання шляхів. В тому числі, 550 тисяч на безпеку руху.

З початку року ліквідовано 65 тисяч 394 квадратних метри аварійної ямковості, оновлено 295 дорожніх знаків та відремонтовано бар’єрного огородження 110 метрів. Також були проведені роботі по прибиранню автошляхів. Зокрема, у смугах відведення прибрано 521,5 гектари та ліквідовано 33 несанкціоновані звалища.
Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області Сергій Поліщук, капітального ремонту потребують 80% доріг області.

фото: transkarpatia.net
Поширити:

Залишити коментар:

коментар