Важливо

Рятувальники пояснили діткам з особливими потребами про безпеку (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

8 квітня рятувальники в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності, який триває у навчальних закладах області, провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомгти» для учнів спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ст. м.Кіровограда.

Діти дуже чекали гостей, адже щойно рятувальники з’явились на подвір’ї школи, як вони кинулись радісно зустрічати й вітати прцівників Служби порятунку. Учні цього навчального закладу – діти з особливими потребами та потребують посиленої уваги й турботи не лише батьків, а й педагогів і всіх оточуючих. Тому вчителі докладають максимуму зусиль аби створити належні умови для навчання та виховання цих дітей, зокрема велика увага приділяється навчанню дітей правилам безпеки. Щороку в рамках Тижня знань БЖД адміністрація школи постійно запрошує фахівців Служби порятунку долучитися до проведення виховних заходів на згадану тематику. Тож, за кілька років співпраці учні і рятувальники встигли потоваришувати.

Цього разу захід розпочався із тренувальної евакуації із приміщення школи. Коли  учні залишили приміщення школи, на пришкільному майданчику вже вишикувались бійці  рятувального відділення 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кіровограда. Рятувальники здійснили повне бойове розгортання з розвідкою та рятуванням потерпілого, а також продемонстрували оснащення пожежного автомобіля та порядок дій караулу під час гасіння пожежі.

Судячи з радісного пожвавлення, дітям сподобалась демонстрація роботи ручного комбінованого ствола, який широко застосовується на гасіннях пожеж. Вони також   залюбки брали участь у конкурсах, спритно і вміло одягаючи «боївки» та протигази, імітуючи роботу рятувальників, сушили пожежні рукави та згортали їх після застосування. Великий інтерес цих дітей викликав пожежний автомобіль, який діти прискіпливо оглядали та обговорювали з пожежними.

Після завершення акції на подвір’ї школи ще довго було шумно і гамірно – дітей переповнювали емоції, вони ділились один з одним новими враженнями від побаченого та почутого, підходили до рятувальників, фотографувались з ними. Та головне, що основної мети заходу досягнуто – діти засвоїли знання з безпечної життєдіяльності, які стануть у нагоді їм у майбутньому житті.

У ДСНС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар