Важливо

У Кіровограді під покровом ночі з’явився ще один МАФ (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді, у ніч із 5 на 6 лютого, тихцем був встановлений ще один торгівельний павільйон. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт КМР.

Його змонтували по вулиці Жовтневої революції, біля будинку  №20/4.
Заступник міського голови Олександар Мосін оперативно доручив комісії з питань демонтажу тимчасових архітектурних форм провести перевірку законності встановлення МАФу. Комісія під орудою заступника начальника управління містобудування та архітектури Ірини Мартинової встановила, що власник павільйону суттєво порушив умови, визначені паспортом прив’язки об’єкту: замість дозволеної площі 7,5 квадратних метрів, нововстановлена торгівельна точка займає до 30 метрів кватратних. При цьому, павільйон зайняв також місце, виділене для іншого підприємця. Останній вже подав заяву до поліції.

Читайте також: Колективна неспроможність або Непідйомні кіровоградські МАФи

Рішення про примусовий демонтаж споруди буде розглядатися на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради у вівторок, 9 лютого.

КІРОВОГРАДСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВНОЧІ ВСТАНОВЛЮВАТИ МАФИ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар