Важливо

Які тротуари планують відремонтувати цього року у Кіровограді

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді цього року планують здійснити капітальний ремонт двох тротуарних ділянок. На це з міського бюджету піде 39,6 тис. грн. Також, головне управління ЖКГ планує витратити 1 млн. грн. на поточний ремонт тротуарів.

Відповідні показники закладені у Програмі будівництва, реконструкції,  ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи  в місті  Кіровограді на 2016 рік, яку вже схвалив виконавчий комітет Кіровоградської міськради.

На обох об’єктах, капітальний ремонт яких заплановано на 2016 рік, роботи були розпочаті минулого року. Ділянки тротуарів по вул. Бєляєва (від вул. Соціалістичної до вул. Родникової) та по просп.  Правди (від вул. Жовтневої революції до вул. Волкова) планують у цьому році завершити.

Читайте також: Колективна неспроможність або Непідйомні кіровоградські МАФи

Як запевнив начальник управління ЖКГ Олександр Хачатурян, до Програми більш за все будуть включені ще два нових об’єкти, де тротуари знаходяться у незадовільному стані. Це – Велика Перспективна вниз до центру і вулиця Попова.

Читайте також: Які дороги планують відремонтувати цього року у Кіровограді (СПИСОК)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар