Важливо

Виконком забракував Програму розвитку ЖКГ та благоустою міста

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 26 січня, виконком Кіровоградської міськради не схвалив та відправив на допрацювання в управління ЖКГ проект рішення “Про затвердження Програми розвитку ЖКГ та благоустрою міста Кіровограда на 2016 рік”.

Жодні аргументи начальника управління ЖКГ Олександра Хачатуряна, який представляв її, не подіяли на членів виконкому. Якщо попередню “Програму будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи в місті Кіровограді на 2016 р.”, яку він представляв перед цим, прийняли з численними претензіями, то “Прогаму ЖКГ” відправили на допрацювання.

І знову ж таки, претензії члени виконкому висловили щодо наповненості програми, конкретики по кожному об’єкту. В результаті, більшість під час голосування не підтримала цей проект рішення.

Його відправили на допрацювання в управління ЖКГ і розглянуть ще раз перед наступним засіданням Кіровоградської міськради, яке відбудеться 23 лютого.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*