Важливо

На ремонт та реконструкцію доріг Кіровограда витратять 31 мільйон

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Виконком Кіровоградської міської ради з проблемами погодив проект рішення “Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи в місті Кіровограді на 2016 р.”. 

Претензії членів виконкому стосувались наповнення програми, зокрема того, що там бракує конкретики. На запитання членів виконавчого комітету, чому прогарма подається без конкретних даних про об’єкти, начальник управління ЖКГ Олександр Хачатурян відповідав, що вони допрацюють її.

Не задоволені відповідями чиновника, члени виконкому прийняли питання спочатку за основу, а потім прийняли в цілому з вимогою наповнити програму конкретикою по кожному об’єкту.

Як розповів начальник управління ЖКГ Олександр Хачатурян, Програмою передбачається ремонт доріг, тротуарів та встановлення і ремонт світлофорів. На потреби програми має підти 31 млн 254 тис грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*