Важливо

“Ми представники козацького народу, і не маємо повертатися до імперських назв” – громадский активіст про перейменування області (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На громадських слуханнях щодо перейменування області, які пройшли днями в Кіровограді, активіст Максим Запорожець висловився проти перейменування нашої області у Єлисаветградську.

“Фортецю на звали в угоду імператриці Єлизавети, яка знищувала нашу нашу Козаччину і покорила ці землі військами. І ми хочемо знов поклонитися і лягти під імперську назву Єлисаветград?!”, – заявив активіст.

Максим Запорожець підтримав на слуханнях перейменування нашої області у Центральноукраїнську.

Читайте також: На обласних громадських слуханнях про перейменування окреслили основні варіанти нової назви для Кіровоградщини (ФОТО)

Читайте також: Історик Тарас Чухліб наполягає на українській назві для Кіровоградщини (ВІДЕО)

Читайте також: “Перейменування області у Єлисаветградську сприяє приходу на нашу територію Новоросії” – думка містянина (ВІДЕО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар