Військовий вишкіл для молоді провели у Кропивницькому

Вчора, 24 вересня, за міською програмою «Молодь» управління молоді та спорту Кропивницької міської ради у співпраці з військовослужбовцями ЗСУ провели молодіжну таборівку в лісовій місцевості.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Учасники пройшли навчання та на практиці закріпили навички військової справи за локаціями: стрілецькі вправи, альпін-штурмова підготовка, снайперська підготовка, надання першої домедичної допомоги. За підтримки військової частини для всіх учасників заходу підготували виставку озброєння та екіпірування.

Значна частина учасників була представлена вихованцями спортивних секцій дитячо-юнацьких клубів та студентами закладів освіти міста.

Школярі молодшого віку разом із батьками на практиці опанували навички першої домедичної допомоги та навички військової підготовки, які привчають молодь до дисципліни й самостійності, набули потрібного у повсякденному житті досвіду.

“Військові вишколи – це з форм психологічної підтримки військовослужбовців. Вони не просто навчають молодь захищати Україну, передаючи свій досвід у протистоянні ворогові й виживанні в екстремальних умовах. Живе спілкування з молодіжною аудиторією, атмосфера позитиву й доброзичливості, спортивні змагання та інші чинники позитивно впливають на їхній морально-психологічний стан, даючи потужний заряд забезпечення їхньої психологічної стійкості”, – зазначає заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

1

2

3

4

5

Нагадаємо, ГО з Кіровоградщини можуть отримати 200 тис. грн на молодіжні проєкти

Читайте також: в Оникієвому створили молодіжний простір

Поширити:

Залишити коментар:

коментар