У Кропивницькому потрібні волонтери для плетіння маскувальних сіток захисникам

© Кропивницька міська рада

У Кропивницькому бракує маскувальних сіток для захисту техніки наших захисників.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

“Маскувальних сіток немає зовсім. В перші дні, тижні війни маскувальні сітки плелися зі швидкістю одна сітка за півдня, зараз одна за тиждень. Сьогодні мало людей допомагає саме у цій справі. Багато кропивничан вийшли на роботу і це добре, але є багато людей, які хочуть бути корисними, утім не знають як. Ми просимо долучитися до плетіння маскувальних сіток, яких потребують наші захисники”, – розповіла депутатка міської ради, волонтерка Катерина Колтунова.

Крім вільних рук, є потреба в натуральних тканинах темних кольорів, які використовують для плетіння сіток.

“Потрібна натуральна тканина зелених, сірих, коричневих відтінків. Але найбільше потребуємо вільних рук. На початку війни маскувальні сітки плели щодня багато людей, сьогодні їхня інтенсивність значно впала, а потреба в сітках навпаки зросла. Тому чекаємо і кропивничан, і переселенців в Альтернативній школі «Крок». Одночасно тут можуть працювати тридцятеро людей”, – додала директорка школи Зоя Лебідь.

Охочі плести маскувальні сітки можуть долучатися до цієї справи щодня з 10:00 до 17:00, у суботу з 13:00 до 16:00 за адресою вулиця Шевченка,62. 

Запис за телефоном: +38(095) 210-59-83.

Нагадаємо, Кропивницькі волонтери просять власників секодхендів дати тканину для масксіток

Читайте також: Кропивницькі волонтери збирають взуття та речі для військових

Поширити:

Залишити коментар:

коментар